Biz Kimiz ?

Türkiye’de faaliyet gösteren kobi’lerin internetin gücü ile buluşturarak, ürünlerini ve hizmetlerini daha büyük kitlelere tanıtması amacıyla kurulmuş bir firma rehberiyiz. İşletmelerin profili, iletişim bilgileri, ulaşım haritaları, ürünlerini ve hizmetlerini bünyesinde barındıran kapsamlı bir bilgi ağı yapısına sahibiz.

Binlerce işletme, iletişim ve ürün bilgilerini bayirehberi.com üzerinden yayınlamaktadır. Böylece marka bilinirliğini arttırarak işletmesini daha da kazançlı hale getirebilmektedir. Bayi rehberi olarak web teknolojileri ve reklamcılık gibi konularda sürekli olarak araştırmalar yapıyoruz.

Bu alanlarda yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları müşterilerimiz için kullanılabilir materyaller olacakları şekilde uyarlamaya çalışıyoruz.

Neden bayirehberi.com ‘da Olmalısınız ?

Marka bilinirliğinizi arttırmak, ürün ve hizmetlerinizi potansiyel müşterilerinize en hızlı şekilde ulaştırmak için Türkiye’nin en gözde ve güncel platformu ile gücünüze güç katabilirsiniz …

Kısaca;

✔ İnternette Daha Kolay Bulunmanızı ,

✔ Ürün ve Hizmetlerinizi Potansiyel Müşterilere İletmenizi,

✔ İş Gücünüzü ve Marka Bilinirliğinizi Arttırmanızı sağlamak, en önemli amaçlarımızdandır.

Sizde bu platformda yerinizi almak istiyorsanız yapmanız gereken çok basit. Kayıt olun firma ekle linkine tıklayarak açılan formu doldurun yeter. Gerisini bize bırakın.